Sayfalar

25 Nisan 2014 Cuma

PORTAKAL BAHÇEM

Portakal Bahçem nedir
www.portakalbahcem.com nedir
Portakal Bahçem'den nasıl sipariş verebiliriz


portakalbahcem.com firmasının İzmirli yemek bloğu yazarları için düzenlediği etkinlik 22 Nisan Salı günü Bostanlı RCS CAFE'de gerçekleştirildi. Portakalbahçem'in nefis narenciye reçelleriyle; kendi yetiştirdikleri limonlarla yapılan limonataların, kendi yetiştirdikleri portakalların sularının içildiği, çok lezzetli ve keyifli bir kahvaltı idi. Teşekkür ediyoruz. 

Yarın Portakalbahçem.com'dan aldığımız portakallarla yaptığım nefis bir tatlıyla burada olacağım, kaçırmayın.


Portakalbahcem.com bir tıkla “dünyanın en lezzetli portakalı”nı kapınıza getiriyor.

100 yıldır Finike'de narenciye üreten bir ailenin son kuşağının kurduğu portakalbahcem.com 33 farklı ürünü internet üzerinden tüketicilerle buluşturuyor. Finike portakalının yanı sıra geleneksel yöntemlerle evde hazırlanmış katkısız reçeller,  anne yapımı kurabiyeler, hediye sepetlerinin yer aldığı sitede nar, greyfurt, limon, mandalina, kumkuat ve şadoks gibi meyveler de doğal ve lezzetli ürün meraklılarıyla buluşuyor.
Portakalbahcem.com’da “dünyanın en lezzetli portakalı” unvanını taşıyan Finike portakalı ve diğer narenciyeler sipariş üzerine toplanıyor ve hiçbir kimyevi koruyucu işlem uygulanmadan, bekletilmeden hızla kargoya veriliyor. Bu sayede ürünler en taze halleri ile sofraya ulaşıyor.


Portakalbahcem.com’da kredi kartı, havale ya da PayPal ile ödeme yapılabildiği gibi, tüketiciler kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebiliyor.

Portakalbahcem.com ürünlerini Biyolojik mücadele yaparak doğal döngüye zarar vermeden yetiştiriyor. Siteden satışa sunulan tüm ürünler Finike’deki kendi kontrollerindeki bahçelerinden geliyor.  Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği’nin kabul ettiği GlobalGap (The International Standard for Safe and Sustainable Agricultural) ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İyi Tarım uygulamaları belgeleri bulunmaktadır.


Dünyanın en lezzetli portakalı neden Finike'de?
Finike ovası; mükemmel mikro kliması, alüvyon toprak yapısı ve harika su kaynakları nedeni ile dünyanın en kaliteli narenciye ürünlerinin yetiştirildiği verimli tarım ovalarından biridir. Finike’nin doğu, batı ve kuzey cepheleri dağlarla çevrilidir. Güneyi, deniz rüzgârlarına açıktır. Bu nedenle yıllık ortalama yüzde 85 gibi narenciye için gerekli yüksek nem oranına sahiptir.
Finike Portakalı, doğal dengelerin ideal yapısından dolayı, kendine has aroması ve optimum brix-asidite dengesi ile dünyanın en lezzetli portakallarındandır. Asidite dengesinin optimumda olması meyvenin posa miktarının minimum ve ağızda yerken erimesini sağlamaktadır. İçerdiği su oranı yüksektir. Tüketimi mideyi rahatsız etmez. Brix oranının ideal olması portakalın tatlı ve aromalı olmasını sağlamaktadır. Bütün bu özelliklerinin yanısıra, butik üretim yapısı (Türkiye’deki toplam portakal üretiminin  sadece yüzde 10’u), Finike Portakalı’nı diğerlerinden farklı ve ayrıcalıklı kılmaktadır.

4 yorum:

 1. Serapcıgım birlikte geçirdiğimiz güzel günlerden biriydi.

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir etkinlikti. Www.portakalbahcem.com un ürünleri de çok lezzetliydi. Kocaman sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Çok keyifli, güzel bir etkinlikti :)) Bende ürünleri çok beğendim, reçelleri özellikle :))
  Öpüyorum çok, sevgiler ablacım :)

  YanıtlaSil
 4. Serap'cım birlikte olmak çok güzeldi...Reçelleri ben de çok beğendim...

  YanıtlaSil

İKİ DAKİKANIZI AYIRIP FİKRİNİZİ SÖYLER MİSİNİZ ACABA?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...